Volledige versie bekijken : HP fotokiosk: print je foto's bij de bakker



Wayne
5 maart 2006, 11:21
<img src="http://img116.imageshack.us/img116/3359/hewlettpackardlogo9fs.jpg" alt="Hewlett-Packard logo" align="left" />Hewlett-Packard is van plan om speciale kiosken en consoles uit te brengen die bedoeld zijn voor plaatsing bij de gewone winkelier. Daar kan u dan foto's afdrukken, albums maken en kalenders met uw favoriete foto's.

Het gaat om de HP Photosmart Studio en de HP Photosmart Express. Bij dat eerste toestel worden de foto's vanuit camera of disk overgebracht en netjes gerangschikt in albums, kaarten, kalenders of posters. De projecten kunnen in zo'n 10 minuutjes klaar zijn; voor sommige dingen, zoals het album, is er wel assistentie nodig van de winkelier en dat zou dan in een uurtje gepiept zijn.
De Photosmart Express is dan weer een aparte kiosk, volledig automatisch, waar u 4 op 6 inch (10 cm op 15 cm) grote foto's kan printen op 5 seconden. Via het internet kan u ook foto's versturen naar zo'n kiosk en vrienden en familie kan die daar dan oppikken, door een streepjescode die op een mail staat te laten inscannen. Leuke evoluties!

Bron: Netties (http://www.netties.be/)

Norke
5 maart 2006, 15:33
En als dat nu ook niet duur zou zijn, zou dat fantastisch zijn... Aangezien dat ze voorlopig de enigste zullen zijn, zal daar wel een prijsje aan vasthangen....

zariash
5 maart 2006, 22:51
wij hebben deze al gebruikt en de kwaliteit is zeer goed
http://kruidvat-be-nl.live.ism.nl/domains/default/pages/content.aspx?content=13340000001889_2_100000000016 51&contentcode=kodak_kiosk

Sille
5 maart 2006, 23:05
ik print mijn foto's zelf kheb fotopapier en een goeie printer en geen problemen mee ;)

Simply
6 maart 2006, 11:14
ik print mijn foto's zelf kheb fotopapier en een goeie printer en geen problemen mee ;)
Is allemaal leuk, maar denk dat als je alle kosten bij elkaar neemt, je wel zou kunnen schrikken en dat je dan mss wel van gedacht veranderd!

Sille
6 maart 2006, 22:31
Is allemaal leuk, maar denk dat als je alle kosten bij elkaar neemt, je wel zou kunnen schrikken en dat je dan mss wel van gedacht veranderd!

dat zou wel eens kunnnen zijn simpely inkt kost heel veel de printer papieren die ik hier voor gebruik waren maar 2,50 € voor een pak van 40 papieren dus was niet zo duur en het is wel makkelijk enz je moet je niet verplaatsen print gwn vanaf je pc de foto ;) ik zeg nu niet als je elke dag 100 foto's print dat je dit met een gwne printer moet gaan doen :evil: