nightraver
12 juni 2005, 23:18
Ik heb eens een vraagje i.v.m een winkey een maat heeft op een of andere manier nogal onvoorzichtig een register sleutel verwijderd de "userinit", dus met als gevolg als hij zijn pc opstart dat hij zodra hij aanmeld weer onmidelijk terug afmeld en hij kan dus ook geen systeemherstel doen maar is het mogelijk om via een diskette de sleutel terug te zetten want dan kan ik hem kopieren op diskette en dan via diskette terug plaatsen maar ik weet niet of dsat kan en hoe dat dan moet?
Grtz Nightraver.
nightraver
13 juni 2005, 00:51
Nee geraakt hij ook niet in.
Ik heb ergens iets gevonden om van A: naar c: te kopieren via dos, maar ik ben niet zeker of het lukt volgend commando (a:\*.*c:\naam directory) maar om dus een enkel bestand te kopieren denk ik mss (a:\userinit.reg c:\directory).
Straks ga ik tot bij hem en dit in elk geval testen enzo niet dan zal het een format c worden vrees ik tenzijnjullie nog een oplossing kennen.
grabber
13 juni 2005, 01:06
Herstelfunctie op de XP CD lukt ook niet?
diedie
13 juni 2005, 21:48
Probeer hem te overschrijven
Start/Run/Regedit
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
In the right pane under Userinit - Change the key that reads:
C:\Windows\System32\Userinit.exe,C:\Windows\System 32\Userinit.exe
To:
C:\Windows\System32\Userinit.exe, (------- let op het komma die moet er WEL degelijk staan
mvg,