• Apple-event op 1 september

    29 augustus 2010 10:47 door
    Na vele geruchten heeft Apple bevestigd dat het op 1 september een evenement houdt. De persuitnodiging toont een gitaar met Apple-logo, een muziekevenement dus.

    Net als ieder jaar zou Apple in september zijn iPod-lijn vernieuwen. Het meest concrete gerucht daarbij is dat Apple op 1 september een nieuwe iPod Touch voorstelt, met camera en FaceTime (videobellen). Minder zeker is een kleinere, vierkante iPod Nano met touchscreen (of is dat een iPod Shuffle?). Sommigen spreken ook over een muziekstreamingdienst zoals Spotify. Apple nam onlangs immers de muziekstreamingdienst lala.com over.

    Het grootste gerucht is echter de nieuwe Apple TV. Die zou veel kleiner en goedkoper zijn (99 dollar). Hij zou draaien op Apples iOS en zo ook toegang hebben tot de App Store. Aldus Bloomberg zou Apple ermee streaming tv-series verhuren aan 99 dollarcent. Mogelijk wordt die echter pas op 7 september voorgesteld aanzien het op 1 september om muziek draait.