Die mus staat er nochtans piekfijn op hoor Gert b ondanks die Tamron - ja heb gelezen van die Tamron 70-300 dat die de beste resultaten pas geeft vanaf F5.6 - die kleine diafragma's in combinatie met snelle sluitertijden vereisen dan natuurlijk goede lichtomstandigheden of je moet al de ISO omhoogschroeven wat dan weer andere nadelen heeft.
Edit : @ Koshke op deze link kunt U van enkele leden lezen met welk materiaal ze werken :http://www.minatica.be/forumdisplay.php?f=248



Met citaat reageren






, 't is allemaal heel persoonlijk de keuzes die je maakt, nogmaals: qua instapmodel voor een dslr moet je je geen zorgen maken, daar is alles relatief hetzelfde. Enkel heeft de ene fabrikant wat meer lenskeuze dan de andere.






.

Favorieten/bladwijzers